Lauko kubilas

Daug burbuliukų, vandens masažo ir šilumos jūsų atsipalaidavimui ir džiaugsmui. Ar šiltą vasaros rytą, žvarbų rudens vakarą ar šaltą žiemos dieną – pamirkti šiltame, kunkuliuojančiame vandenyje visada didelis malonumas. Mūsų lauko kubilas, jacuzzi įsitaisęs visai netoliese svečių namo, šalia pirties pastato ir tvenkinio. Jame užteks vietos penkiems, nes jame keturios sėdymos ir viena – gulima vieta jūsų spa džiaugsmams. Vanduo čia visada bus tyras ir švarus, keičiamas šviežiu, filtruotu vandeniu iš gręžinio po kiekvieno naudojimo.

Pirties pastato nuoma

Gailiai šnypščiantys akmenys ir karštis užliejantis kūną: šiluma prasiskverbia pro odos poras, kol jūsų kūnas ir mintys pamažu atsipalaiduoja. Pirtis yra malonumas, kurio iš jūsų tiesiog negalime atimti. Sodyboje čia pat privataus tvenkinio stūkso atskiras pirties pastatas. Mediniai laipteliai ir lieptas veda prie vandens, nusileidimas patogus, o vanduo švarus – naktį spindi mėnesienoje, dieną skendi saulės spinduliuose.

Lauko grilis, vietinės gamtos gėrybės

Visos sodybos gėrybės yra jūsų. Sode sirpstančios uogos laukia nuraškomos, o kabantys vaisiai lenkia medžių šakas. Kieme esantis grilis net čirškia iš nekantrumo, kol ant įkaitusių grotelių nuguls jūsų mėgiamas maistas ir daržovės iš mūsų šiltnamio. Sodyboje rasite visus reikalingus kepimo įrankius, degtukus, uždegiklius ir malkas. Jums tereikia pasirūpinti savo produktais ir anglimis griliui.

Veiklos sodyboje

Sodyboje kiekvienas atras būdą pailsėti. Mes puikiai suprantame: kartais norisi leisti savo kūnui patingėti, o kartais reikia aktyvaus laisvalaikio, greitai besidaužančios širdies ir užplūstančio adrenalino, kai pelnote taškus savo komandai. Sodybos teritorijoje galite žaisti tinklinį ir badmintoną, reikalingą įrangą suteikiame mes. Visi mažieji sodybos svečiai neatrastų vaizduotės lobių gali ieškoti specialiai įkurtoje vaikų žaidimo aikštelėje. Beje, batutas skirtas ne tik vaikams, kita vertus, visi mes truputį vaikai, kai spyruokliuojame mėgindami iššokti kuo aukščiau :).

Šiaurietiško ėjimo pamokos ir žygiai

Ėjimas su lazdomis įdarbina raumenis visame kūne, atpalaiduoja įtemptas mintis ir pagerina organizmo aprūpinimą deguonimi, tačiau leistis į žygį reiškia kur kas daugiau; tai reiškia neaprėpiamas lygumas, žaliuojančius miškus, stūksančius malūnus ir veidą glostantį vėją, juoką draugų kompanijoje ir prisiminimus. Reikalingą įrangą rasite sodyboje, jums tereikia pasirūpinti patogia apranga ir avalyne.